خدمات رادیس

آنچه ما به شما پیشنهاد می دهیم
image
image
image

طراحی و چاپ

کاربردهای رایج طراحی گرافیک شامل هویت بصری)لوگو و نام تجاری(، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، طراحی کاتالوگ، بروشور، فولدر، اوراق اداری، تبلیغات چاپ، پوسترها، تبلیغات محیطی (بیلبوردها، استند،رول آپ، پاپ آپ) ، گرافیک عناصر، علائم و بسته‌بندی محصولات، طراحی و چاپ ویژه نوروز (تقویم رومیزی، سالنامه، تقویم جیبی، کارت پستال) می باشد. آتلیه طراحی استودیو رادیس با گرد هم آوری حرفه ای ترین طراحان گرافیک و چاپخانه اختصاصی خود آمادگی این را دارد تا تبلیغات شما را با بهترین طراحی به چاپ برساند.

طراحی کاتالوگ هوشمند

ریشه اصلی این نوع کاتالوگ PDF است و این موضوع یعنی عدم وابستگی به سیستم عامل ها! یکی از امکاناتی که این نوع کاتالوگ دارد دادن بیشمار لینک به سایت های مختلف می باشد که همین موضوع باعث بالا بردن سئو سایت شما می باشد. یک مزیت مهمی که این نوع کاتالوگ دارد داشتن منوی هوشمند است که شما در این منو می توانید انتخاب کنید که به کدام بخش از کاتالوگ احتیاج دارید و مستقیم شما را به همان صفحه می برد. و اگر فقط میخواهید به صفحه محصولات بروید و از میان 100 تا محصول یک محصول خاص مد نظرتان هست به راحتی میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید. این کاتالوگ را می‌توان به راحتی به روز رسانی کرد این یعنی شما می توانید محصولات و یا خدمات جدید خود را به کاتالوگ اضافه کنید، شما می توانید بدون دغدغه در نظر گرفتن هزینه های چاپی و کیفیت عکس ها بعد از چاپ بیشمار عکس و همچنین تیزر های تبلیغاتی خود را در این نوع کاتالوگ استفاده کنید.
image
image
image
image

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی عبارتست از عکسی که بصورت علمی و با مهارت ویژه ای گرفته میشود و امکان استفاده از آن در طراحی کاتالوگ و بروشور و به صورت کلی در چاپ مورد استفاده قرار می گیرد. عکاس صنعتی در زمان گرفتن عکس ، می داند تمرکز مخاطب را چگونه به بخشی از عکس جلب نماید. عکاسی صنعتی مانند سایر عکاسی های حرفه ای با تنظیم نور ، زاویه و ذوق هنری رابطه مستقیم دارد. یک تبلیغ خوب و موثر نیازمند یک عکس حرفه ای و زیبا می باشد.

طراحی سایت

طراحی سایت یک امر حیاتی و ضروری برای بقای هر سازمان و یا موسسه ای است که قصد دارد به صورت حرفه ای محصولات و خدمات خود را به دیگران در نقاط مختلف کشور و حتی جهان معرفی کند. تجربه ثابت کرده که به کمک پرتال، هر کسی می تواند با قدرت تمام و‌ خیلی سریع از اینترنت مشتری جذب کند. ۷ روز آینده می تواند شروع موفقیت آنلاین شما باشد.
image
image
image
image

تبلیغات فضای مجازی

آنقدر تبلیغات اینترنت در زندگی روزمره همه ما نفوذ کرده است که نمی توان از آن غافل ماند. تبلیغات در اینترنت، بخش غیر قابل انکاری از در آمد هنگفت فعالان کسب و کار اینترنتی و حتی کارآفرینان دیجیتال را شامل می شود. ساخت بنر های تبلیغاتی در اینستاگرام، تلگرام  و واتساپ  یکی از برگ های برنده فعالان کسب و کار دیجیتالی به شمار می رود و برد و موفقیت بالایی برای آگهی دهنده به همراه می آورد که می توان ظرف چند ثانیه، میلیون ها نفر را در سراسرجهان با مفهوم و مساله کسب و کار خود آشنا و ترغیب ساخت.